Menu
جستجو

جستجو

آرشیو اخبار

آرشیو اخبار

Category
1393(101)
1394(519)
1395(310)
1396(88)
1397(133)
1398(13)
جزییات خبر

جزییات خبر

print
نشست  مدیران دانشجویی فرهنگی مراکز

نشست مدیران دانشجویی فرهنگی مراکز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، نشست مدیریت دانشجویی فرهنگی موسسه با حضور رئیس محترم موسسه جناب آقای دکتر ابوالحسنی درتاریخ 98/04/10  با عنوان «هم اندیشی مدیران مراکز تابعه جهت طراحی برنامه دانشجویی فرهنگی سال تحصیلی جدید» در محل برگزاری جلسات موسسه برگزار گردید.

دکتر ابوالحسنی ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین، به این نکته اشاره داشت که کار فرهنگی بسیار دشوار بوده و در این حوزه ما موفق نبودیم. کشور ما علی رغم این که حرف فرهنگ زیاد می زنند دچار جهل مرکب در این زمینه می باشیم کسانی که در مورد فرهنگ حرف می زنند نه فرهنگ را می شناسند نه فرهنگ ساز هستند. فرهنگ مقوله بسیار مهمی است لذا درک مفهوم فرهنگ و کار فرهنگی هم از عهده هر کسی بر نمی آید.

ایشان در پایان به مدیران مراکز تاکید نمودند که شرح وظایف این حوزه را به خوبی مطالعه و از بدنه آن برنامه هایی را طراحی کنند که هم به دانشجو آرامش داده و هم فشار روحی آنها را کاهش دهد. ضمنا برنامه های فرهنگی می باید شادی دانشجویان را تامین نموده و به آنها انگیزه دهد چرا که بهترین اقدام مدیریت دانشجویی و مسئولیت ما در مراکز ایجاد امنیت و آرامش برای دانشجویان است.

آقای ابراهیمی مدیر دانشجویی فرهنگی موسسه نیز ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین به این نکته اشاره نمودند که شکل ایجاد و فلسفه وجود موسسه حکایت از اهداف و برنامه هایی دارد که  منبعث ازاهداف و سیاست های شهرداری تهران است. ما می توانیم در قالب اولویت بندی و سیاست های شهرداری و موسسه در بین فعالیت های تقویمی دانشگاه جامع فعالیت هایی را ترسیم کنیم که فقط در مواقع ضرورت به آنها ورود پیدا نکرده بلکه در طول سال با برنامه ریزی بپردازیم.

در پایان جلسه مدیران دانشجویی فرهنگی مراکز گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را ارائه نمودند.

.


 

 

 

 

 


  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید